Щоденні архіви: 06/04/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СПОВІДЬ ЗАРІЧНЕНСЬКОГО І ДУБРОВИЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, очолив сповідь духовенства Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії Української Православної Церкви.            Божественну Літургію Передосвячених Дарів та Чин Сповіді Владика Анатолій звершив у Свято-Вознесенському соборі жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Зарічненського благочиння –  протоієрей Микола Полюхович; благочинний Дубровицького благочиння – протоієрей Микола Іваничко та більше 65-ти священиків Зарічненського та Дубровицького благочинь Сарненської єпархії УПЦ. Також, за богослужінням молилася настоятелька монастиря – ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами святої обителі.

По закінченню Літургії Передосвячених Дарів керуючий єпархією провів збори духовенства Зарічненського та Дубровицького благочинь.