Щоденні архіви: 20/04/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗАВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив чин Сповіді духовенства Рокитнівського благочиння та звершив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Рокитно, Полісся.

За Божественною Літургією митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко та настоятелі більше 40-ка церковних громад Рокитнівського благочиння Поліської єпархії УПЦ.

Після богослужіння владика митрополит провів збори духовенства благочиння, під час котрих закликав духовенство та ввірених їм парафіян і надалі молитися за нашу Державу, її воїнів-захистників та завжди бути вірними синами своєї Батьківщини.