Щоденні архіви: 15/04/2022

КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ УПЦ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ІНФОРМУЄ

Єпархіальне управління Сарненської єпархії УПЦ доводить до відома настоятелів церковних громад, намісників чоловічих монастирів та настоятельок жіночих монастирів Поліської єпархії, що обшуки храмів як Поліської, так і Рівненської єпархій Української Православної Церкви, які проводили представники управління СБУ та МВС Рівненської області не виявили предметів, які заборонені або обмежені чинним законодавством України.

Звинувачення на адресу настоятелів церковних громад та вірян Поліської єпархії УПЦ щодо порушень не підтвердилися, свідченням чого і є публікація відповідних документів вищевказаних структур.

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський дякує керівництву СБУ та МВС Рівненської області за об’єктивну інформацію, яка сьогодні надзвичайно важлива для громадян нашої Держави та органів місцевої влади.

ПОЛІСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО НА ЧОЛІ З МИТРОПОЛИТОМ АНАТОЛІЄМ ПРИНОСЯТЬ ПОКАЯННЯ У ДНІ ВЕЛИКОГО ПОСТА

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич; настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору м.Вараш – протоієрей Володимир Денисюк та настоятелі більше сорока церковних громад Володимирецького благочиння, котрі приступали до Таїнства Сповіді та причащалися Христових Таїн.

По закінченню богослужіння відбулась духовна бесіда духовенства з Владикою митрополитом.