МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ АНТИПАСХИ – ПРОВІДНОЇ НЕДІЛІ

1 травня 2022 року, в Неділю 2-у після Пасхи, в день пам’яті апостола Фоми, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Петро-Павлівському храмі села Яринівка, Сарненського району.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель у Свято-Петро-Павлівського храму села Яринівка священик Сергій Мельник та протодиякон Дмитро Петронюк.

Після Євангельського читання архіпастир виголосив проповідь, у якій сказав: «Сьогодні Свята Церква звершує пам’ять спочилих, тих хто любив нас, кого любили ми. Наш обов’язок молитися про безсмертя їхніх душ та просити у Христа Воскреслого прощення їхніх гріхів…».

По закінченню Богослужіння, Владика митрополит разом з духовенством звершив заупокійну паніхіду по спочилим.