МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ ВТРАЧАЄ НЕ ТІЛЬКИ ВОЇНІВ-СОЛДАТІВ , А І ВОЇНІВ-ДІВЧАТ…»

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського, у Свято-Миколаївському храмі села Бистричі, Березнівського району, Полісся, було звершено Чин відспівування загиблої захисниці, військового медика, фельдшера евакуаційного відділення медичної роти – Марії Власюк, 1994 р. н.

Марія Власюк, народилася в селі Бистрічі, закінчивши медичний коледж, працювала в міській лікарні Рівного рентген-лаборантом на комп’ютерній томографії. В 2015 році  пішла на військову службу до 80-тої окремої десантно-штурмової бригади.

Марія загинула біля населеного пункту Білогорівка Луганської області внаслідок ворожого обстрілу російськими окупантами позицій наших захисників. У квітні Президентом України іі було ногороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Чин відспівування очолив протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння.

Йому співслужили:

протоієрей Микола Ковальчук – настоятель Свято-Миколаївського храму с. Бистричі;

протоієрей Віктор Ткач – настоятель Свято-Вознесенського храму с. Колодязне;

протоієрей Степан Корольчук – настоятель Свято-Михайлівського храму с. Поліське;

протоієрей Віктор Ковальчук – настоятель Свято-Покровського храму с. Яцьковичі;

протоієрей Валентин Мамчур – настоятель Свято-Іллінського храму с. Вітковичі;

протоієрей Микола Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму с. Прислуч;

протоієрей Микола Мудрий – настоятель Свято-Троїцького храму с. Хотин;

протоієрей Олександр Луцишин – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму с. Адамівка;

ієрей Роман Горковець – клірик Свято-Миколаївського храму с. Бистричі.

В надгробному слові протоієрей Микола Ковальчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Бистричі, передав слова співчуття митрополита Анатолія родині та бойовим побратимам.

Воїна-героїню поховали на кладовищі села Бистричі.

Вічна їй пам’ять!