МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ХРАМ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Георгієвському храмі села Дубівка, Вараського району, Полісся.

Богослужіння було приурочене до освячення храму після звершеної реконструкції. Необхідно зазначити, що трудами настоятеля протоієрея Володимира Таборовця та парафіян було оновлено розпис храму, звершено благоустрій храмової території.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму  протоієрей Володимир Таборовець, настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець – протоієрей Сергій Наконечний, протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

На Малому вході митрополит Анатолій відзначив настоятеля храму протоієрея Володимира Таборовця високою церковною нагородою – хрестом з прикрасами.

За богослужінням, після читання Євангелія, Архіпастир виголосив слово духовної настанови.

По закінченню Божественної Літургії Поліський архіпастир подякував вірянам УПЦ за їхні молитви, жертовність та труди, котрі вони несуть у Богом даній парафії.