МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ВІЙНА ЗАБИРАЄ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ…»

Вже 4-ий місяць в Україні триває страшна війна, розпочата російським агресором. Ця війня несе смерть та сльози, забираючи життя наших воїнів. По всій країні духовенство Української Православної Церкви відспівує убієнних захисників нашої Батьківщини.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського протоієрей Андрій Найчук – настоятель Свято-Покровського храму села Бронне, Березнівського району, Полісся, звершив Чин відспівування загиблого воїна Івана Гвяздовського.

Майже з перших днів війни Іван вступив до лав Збройних Сил України для захисту Батьківщини від російської орди. 34-річний солдат був механіком-водієм протитанкового артилерійського дивізіону, загинув 29 червня внаслідок артилерійського обстрілу в Донецькій області, виконуючи бойове завдання за призначенням в ході ведення бойових дій. Боєць мав дружину, виховував чотирьох дітей.

Протоієрею Андрію Найчуку співслужили:

протоієрей Володимир Гнесь – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Малинськ;

протоієрей Володимир Зеленюк – настоятель Свято-Михайлівського храму села Поляни;

протоієрей Володимир Якимчук – настоятель Свято-Параскевського храму села Яринівка;

священик Михайло Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Кургани.

Після звершення Чину відспівування, в надгробному слові протоієрей протоієрей Андрій Найчук – передав слова співчуття митрополита Анатолія дружині, дітям та рідним убієнного захисника.

Воїна-героя поховали на кладовищі в селі Бронне.

Вічна йому пам’ять!