МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ св.мчч. МАККАВЕЇВ

14 серпня 2022 року, в свято Винесення Чесного Древа Животворящого Хреста Господнього та в день пам’яті семи мучеників Маккавеїв, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Василівському Храмі села Камя’не-Случанське, Сарненського району, Полісся.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Володимир Грицаюк – настоятель Свято-Василівського храму села Камя’не-Случанське, Сарненського району, протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

В слові проповіді владика митрополит навів приклад вірності Богу святих семи мучеників та матері їх Соломонії, закликавши парафіян до стійкості у вірі православній в нелегкий час війни як з ворогом держави, так і з ворогами Матері Церкви, які сьогодні злочинно захоплюють храми та руйнують єдність народу Божого.

По закінченню Божественної Літургії владика Анатолій прочитав молитви на освячення меду та цілющих трав, окропив їх святою водою та привітав присутніх богомольців зі святом. Богослужіння закінчилося співом многоліття.