МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ХРАМОВОГО СВЯТА – УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

28 серпня 2022 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Успіння Божої Матері.

У цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Успенської парафії міста Рокитно, Полісся, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму міста Рокитно; протоієрей Ігор Маринич – настоятель Хресто-Воздвиженського храму села Вежиця; священик Михайло Дударик – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму міста Рокитно, протоієрей Олександр Загребельний – настоятель Свято-Серафимівського храму с. Синіжево, протодиякон Дмитро Петронюк, також, молилися численні парафіяни та прочани.

Після читання Святого Письма Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему свята, зокрема, сказавши:«Сьогодні Богоматір через своє Успіння об’єднує всі народи світу, які сповідають ії Сина – Господа нашого Іісуса Христа. Об’єднує своїм Успінням, своєю материнською любов’ю і  своєю молитвою. Вшановуючи її пам’ять,   ми вшановуємо її Сина, який є всьому Початок і Кінець, Альфа і Омега.

Богоматір – наша надія, наше уповання, наша Заступниця, до якої ми линемо в своїх молитвах. Хай же Богоматір вимолює нас перед своїм Сином – перед нашим Богом, задля спасіння наших душ…».

Після богослужіння відбулася хресна хода, під час котрої митрополит Анатолій звершив заупокійну літію по спочилому бувшому настоятелю Свято-Успенського храму протоієрею Йосипу Петрущаку.

Святкове богослужіння завершилося співом многоліття.