МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “СЬОГОДНІ МИ ВШАНОВУЄМО НЕРУКОТВОРЕННИЙ ОБРАЗ СПАСИТЕЛЯ МИРУ”

29 серпня 2022 року Свята Православна Церква вшановує Нерукотворний Образ Христа Спасителя.

З цієї нагоди Високопреосвященнійший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, прибув до церковної громади Свято-Успенського храму села Чудель, Сарненського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму – протоієрей Сергій Петронюк; клірик Хмельницької єпархії УПЦ – протоієрей Микола Бондар; клірики Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни: архімандрит Іакінф (Дульський), протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Максим Гузенко; протоієрей Володимир Зущенко – настоятель Свято-Параскевського храму села Немовичі Сарненського району; протоієрей Ігор Маринич – настоятель Хресто-Воздвиженського храму села Вежиця.

За богослужінням владика митрополит виголосив проповідь на тему свята в котрій, зокрема, сказав: «Нерукотворенний Образ – це не є творіння людини, а печать Божественної природи Христа, яка була явлена через убрус, який сам Спаситель дав не тільки для зцілення царя Авгаря, але як і знамення явлення Його божества нам на поклоніння…».

Владика митрополит причастив причасників та благословив дітей перед початком навчального року. Богослужіння завершилося співом многоліття.

 

 

Просмотров: (72)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *