МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧОЛОВІЧІЙ ОБИТЕЛІ

19 вересня 2022 року, Свята Православна Церква святкує чудо Архістратига Божого Михаїла.

З історичних джерел нам відомо, що в IV столітті в Хонех ( Мала Азія) знаходилася церква на честь архістратига Михаїла, біля якої був цілюще джерело.

Храм звів житель міста Лаодикії, на знак подяки за зцілення його доньки, яка була німою. Батьку, який на той час не був хрещений, уві сні явився архангел Михаїл і сказав, що його дочка зцілиться, якщо вип’є води з цілющого джерела. Випивши води дівчинка зцілилася та почала говорити. Після цього сім’я хрестилася і побудувала храм, присвячений архістратигу.

На запрошення братії Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію.

Владиці митрополиту співслужили: в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць), священики Сарненської та Рівненської єпархій УПЦ, братія монастиря у священному сані. За богослужінням молилися парафіяни монастиря та паломники з інших сіл.

В слові проповіді архіпастир сказав: « Всі ми чекаємо чуда Божого у своєму житті. Таким чудом являється наша молитва, яку ми звершуємо в храмі, під час котрої преображається наша душа та тіла, позбавляючись гріха. Чудом являється цільба, тоді, коли ми відходимо від своїх хвороб.

Ми просимо чуда – щоби наша душа отримала безсмертя та вічність в Бозі, про що ми і молимось в сьогоднішній день…»

По завершенні Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо Свято-Покровського Храму монастиря та відслужена заупокійна літія по спочилій братії святої обителі.