Щоденні архіви: 09/10/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ св. ап. і єванг. ІОАННА БОГОСЛОВА

9 жовтня 2022 року, в Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Іоанно-Богословського Храму села Глушиця, Сарненського району Полісся.

У храмі архіпастир звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого, приурочену до храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму священик Роман Козак; протодиякон Дмитро Петронюк; диякон Максим Гузенко.

За богослужінням на Малому Вході владика освятив оновлений Іконостас.

В слові проповіді митрополит Анатолій розповів про земний подвиг та труди святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

По завершенню богослужіння владика митрополит привітав всіх присутніх з престольним святом, побажавши миру, добра та здоров’я, висловив подяку настоятелю храму – священику Роману Козаку за молитовні труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії, а парафіянам подякував за їхню жертовність в справі оновлення Іконостасу.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.