Щоденні архіви: 27/10/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ ВТРАЧАЄ ЗАХИСНИКІВ ДЕРЖАВИ…»

Знову Україна втратила свого захисника… На війні загинув поліщук, житель села Томашгород, Сарненського району, Полісся,   Наумець Дмитро Юрійович 1992 року народження.

Дмитру було лише 30. Вдома його чекала дружина і двоє маленьких діток, які назавжди втратили свого чоловіка та батька.

Загинув старший солдат у Запорізькій області від поранень, несумісних з життям.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського відспівування було звершено у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Томашгород, Сарненського району, Полісся.  Очолив Чин відспівування благочинний Рокитнівського благочиння протоієрей Борис Попченко.

Йому співслужили:

Протоієрей Анатолій Сидорчук – настоятель Свято- Іоанна Богословського храму с. Томашгород

Протоієрей Валерій Рошко – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму смт. Томашгород;

Протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне;

Протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято- Миколаївського храму с. Масєвичі;

Протоієрей Миколай Боровець – настоятель Свято- Михайлівського храму с. Єльно;

Протоієрей Віктор Огороднік – настоятель храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії с. Буда;

Протоієрей Андрій Пілат настоятель Свято-Троїцького храму села Осницьк.

В надгробному слові отець благочинний передав співчуття митрополита Анатолія рідним та друзям  убієнного воїна.

Вічна  пам’ять

убієнному воїну Дмитру!