Щоденні архіви: 24/10/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ : “ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДСПІВУЄ ВІРНИХ СИНІВ МАТЕРІ ЦЕРКВИ …”

Знову страшна звістка прийшла на Полісся: загинув захисник своєї Батьківщини Кухарчук Микола Миколайович, 1987 року народження.

Убієнний воїн народився в селі Тутовичі, Сарненського району. Працював вчителем фізкультури в сільський школі. Був вірним сином Матері Церкви,  регулярно сповідався та  причащався Христових Таїн.

З початком повномасштабної російської агресії проти України в березні 2022 року був направлений у зону бойовиї дій в Донецьку область. Убієнний воїн загинув в наслідок ворожого мінометного обстрілу, котрий проводили російські окупанти на Донеччині.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського архімандрит Василід (Золотін) у Свято-Михайлівському храмі села Тутовичі, Сарненського району звершив Чин відспівування убієнного воїна.

Розділити заупокійну молитву за убієнним воїном прибули настоятелі таких храмів благочиння:

протоієрей Віталій Кузмич – настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері м. Сарни;

ієрей Сергій Мельник – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Яринівка;

ієрей Василій Охримюк – настоятель Свято-Миколаївського храму с. Тріскині;

протоієрей Павло Дударик – настоятель Свято-Успінського храму храм села Малі Цепцевичі

ієрей Микола Бугайчук – настоятель Свято Михайлівського храму села Тутовичі;

протоієрей Володимир Мамчиць – настоятель Свято-Пантелеймоновського храму села Довге.

Після звершення Чину відспівування архімандрит Василід (Золотін) передав від митрополита Анатолія слова співчуття: «Убієнний воїн Микола віддав своє життя за мир та волю для кожного з нас, поклав своє життя за свободу своєї Батьківщини. Важко підібрати слова, щоб описати біль від тяжкої втрати. Благаємо Милосердного Спасителя миру дарувати Царство Небесне його душі…».

Поховано загиблого убієнного воїна на цвинтарі села Тутовичі.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

УБІЄННОМУ ВОЇНУ!