Щоденні архіви: 11/10/2022

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: ” ПОЛІССЯ ОПЛАКУЄ СВОЇХ ВОЇНІВ-ЗАХИСНИКІВ”

На Полісся знову прийшло горе: загинув захисник України – Сергій Сергійович Тарасюк.

Убієнний воїн Сергій народився в місті Вараш. Навчався у Вараському ліцеї №3 та ПТУ ВП РАЕС, працював водієм. Був мобілізований в квітні цього року, проходив службу навідником-радіотелефоністом інженерно-саперної роти групи забезпечення військової частини А0998. Загинув під час мінометного обстрілу в районі села Білогірка на Херсонщині.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування загиблого воїна звершив протоієрей Володимир Денисюк у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста Вараш, Полісся.

Протоієрею Володимиру співслужили:

протоієрей Микола Марковець – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш;

протоієрей Андрій Комар – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш;

протодиякон Віталій Мацюк – – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш;

протоієрей Віктор Пінчук – настоятель храму Іверської ікони Божої Матері міста Вараш;

протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець;

протоієрей Анатолій Марковець – настоятель Свято-Покровського храму села Мульчиці;

протоієрей Микола Першута – настоятель Свято-Стрітенського храму села Сопачів;

протоієрей Сергій Прокопчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Стара Рафалівка.

Після звершення Чину відспівування протоієрей Володимир Денисюк передав від митрополита Анатолія слова співчуття рідним, друзям та побратимам загиблого воїна.

Вічна пам’ять
герою-захиснику