МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ св. вмц. ЄКАТЕРИНИ

7 грудня 2022 року, повнота Православної Церкви молитовно прославляє пам’ять святої великомучениці Єкатерини, котра постраждала за сповідання віри Христової в IV столітті.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди престольного свята та на запрошення церковної громади, звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Єкатеринівському храмі села Катеринівка, Сарненського району, Полісся.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: настоятель Свято-Єкатеринівського Храму села Катеринівка – протоієрей Сергій Паньковець та духовенство різних благочинь Поліської єпархії УПЦ.

На Малому вході митрополит Анатолій нагородив ряд кліриків єпархії церковними нагородами.

За богослужінням архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді на тему життя святої, зокрема, сказавши: “Свята великомучениця Єкатерина своєю твердістю та непохитністю під час страждань, показала приклад як і нам залишатися вірними Христу та його святій Церкві…».

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав парафіян та отця настоятеля – протоієрея Сергія Паньковця з храмовим святом та побажав всім присутнім миру, здоров’я, кріпості та сили.

Під час богослужіння підносилися молитви за Українську Державу, її військо та нарід Божий.

Просмотров: (84)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *