МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ св. вмц.ВАРВАРИ міста ВОЛОДИМИРЕЦЬ

17 грудня 2022 року повнота Православної Церкви вшановує день пам’яті святої великомучениці Варвари, котра постраждала за віру Христову у 306 році при імператорі Максиміані.

В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященнійший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Варварівського храму міста Володимирець, Вараського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району; протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського храму міста Володимирець; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець; протоієрей Іоанн Стріла – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженськогохраму села Бишляк; ієрей Микола Гончар; протодиякон Дмитро Петронюк.

В слові проповіді Владика Анатолій розкрив значення подвигу святої великомучениці Варвари.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав парафіян зі храмовим святом.