МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

7 січня 2023 року повнота Святої Православної Церкви славить Різдво Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Урочисте богослужіння на честь Різдва Христового, очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Спільна молитва у день свята зібрала багаточисельних парафіян, серед яких були діти та молодь. За богослужінням підносилися молитви за мир в нашій Державі.

Після читання Євангелія, Владика Анатолій зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України .

По завершенні святкового богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх зі святом Різдва Христового та звершив спів колядок з парафіянами кафедрального собору.