МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: « ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ВІДСПІВУВЄ УБІЄННИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ…»

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського у Свято-Успенському храмі села Рокитне було звершено відспівування убієнного воїна – Михаїла Крупича.

Наш земляк відав своє життя за нашу Батьківщину, за її свободу. Михаїл загинув виконуючи бойове завдання,  поблизу міста Бахмут. Дома у нього у скорботі лишилися дружина та дві доньки.

Чин відспівування убієнного воїна Михаїла очолив благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко.

Йому співслужили:

протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято- Миколаївського храму с. Масєвичі;

протоієрей Олександр Загребельний – настоятель Свято-Серафимівського храму с. Масєвичі;

протоієрей В’ячеслав Покровський – настоятель Свято-Почаївської ікони Божої Матері храму смт. Рокитне;

протоієрей Миколай Гордійчук – настоятель Свято-Іверської ікони Божої Матері с. Рокитне;

протоієрей Василь Абрамович – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму с. Сновидовичі.

В надгробному слові отець благочинний передав співчуття митрополита  Анатолія  дружині, дітям та рідним убієнного воїна.

Вічна пам’ять

убієнному