МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ПІСЛЯ БОГОЯВЛЕННЯ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський продовжує з архіпастирським візитом відвідувати парафії ввіреної йому Поліської єпархії УПЦ.

Так, 22 січня 2023 року, в Неділю після Богоявлення, відбувся візит Його Високопреосвященства до Свято-Миколаївської парафії села Масевичі, Рокитнівського району Полісся.

Перед початком богослужіння митрополита Анатолія у врат храму зустріли з хлібом і сіллю парафіяни та настоятель храму протоієрй Анатолій Леус.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму – протоієрей Анатолій Леус, протодиякон Дмитро Петронюк.

Поліський владика звернувся до всіх присутніх з словом духовного повчання щодо віри та вірності Христу.

Богослужіння завершилося співом колядок.