Щоденні архіви: 09/02/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ ЦЕРКОВНУ ГРОМАДУ с. ДРОЗДИНЬ НА РОКИТНІВЩИНІ

На запрошення церковної громади Свято-Покровського храму села Дроздинь, Рокитнівського району, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до парафії для звершення Божественної Літургії святителя Іоанна Златоустого.

Урочисте архієрейське богослужіння об’єднало у спільній молитві духовенство єпархії, парафіян та паломників з інших сіл Рокитнівщини.

На Малому вході митрополит Анатолій возвів настоятеля храму – священика Іоанна Ковальчука в сан протоієрея.

Під час богослужіння владика Анатолій звернувся до богомольців зі словом повчання щодо вірності Христу та Матері Церкві.

По закінченню богослужіння владика митрополит очолив молебень за воїнів наших, за мир в державі та благополуччя її громадян.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.