Щоденні архіви: 22/02/2023

ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДСПІВУЄ ВОЇНІВ-ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського було звершено Чин відспівування убієнного воїна Івана Васильовича Кулакова,   1994 року народження.

Воїн проходив службу   водієм третього десантно-штурмового взводу, сьомої ДШР, третього ДШБ в/ч А0224. Загинув в боях поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області.

Убіенний воїн віддав своє життя за свободу своєї батьківщини, залишившись вірним присязі. В пам’яті рідних та друзів він назавжди лишився добрим, порядним, трудолюбивим та життєрадісним.

Чин відспівування очолив  протоієрей Петро Кутинець – настоятель Свято-Покровського храму села Хиночі.

Йому співслужили:

протоієрей Іван Стріла – настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Бишляк,

протоієрей Андрій Жданюк – настоятель Свято-Троїцького храму с. Половлі,

протоієрей Георгій Кухарець – настоятель Свято-Миколаївського храму с. Воронки,

ієрей Богдан Русін – настоятель Свято-Михайлівського храму с. Жовкині,

ієрей Олександр Карапка – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Красносілля.

В надгробному слові протоієрей Петро Кутинець передав слова співчуття митрополита Анатолія родині та близьким убієнного воїна.

Поховали воїна Іоанна на кладовищі в рідному селі Луко.

Вічна пам’ять

захиснику