МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В НЕДІЛЮ АНТИПАСХИ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ

23 квітня 2023 року, в Неділю 2-у після Пасхи, в день пам’яті апостола Фоми, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у храмі на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Сарни, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму архімандрит Василід (Золотін) та протодиякон Дмитро Петронюк.

Після Євангельського читання архіпастир виголосив проповідь, у якій зазначив: «Христос своїм Воскресінням дає і нам надію на воскресіння із мертвих, тому і ми, в цей поминальний день, відвідуємо могили рідних, щоби засвідчити віру в Христа та поєднатися пам’яттю з мертвими, ми просимо їм прощення гріхів та безсмертя їхнім душам… ».

По закінченню Богослужіння, Владика Митрополит разом з духовенством звершив заупокійну паніхіду, після котрої віряни розійшлися по могилам своїх рідних.