ПО БЛАГОСЛОВІННЮ МИТРОПОЛИТА ПОЛІСЬКОГО АНАТОЛІЯ ЗВЕРШЕНО ЧИН ПОХОРОНУ КЛІРИКА ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ новопредставленного ієрея МИКОЛАЯ ГНІДКО

З глибоким сумом сповіщаємо, що 8 лютого 2024 року на 41-му році життя відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії – настоятель Свято-Георгієвського храму села Радижеве, Вараського району, Полісся – ієрей Микола Гнідко.

9 лютого, з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського заупокійну Божественну Літургію та Чин відспівування у Свято-Георгієвському храмі села Радижеве очолив намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району – архімандрит Антоній (Грибан).

За заупокійним богослужінням та Чином поховання молилося більше 20-ти священиків Поліської єпархії УПЦ.

В надгробному слові намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району- архімандрит Антоній (Грибан) передав слова співчуття митрополита Поліського Анатолія матушці, дітям, рідним та духовним чадам спочилого.

Поховано ієрея Миколая Гнідко за вівтарною частиною Свято-Георгіївського храму села Радижеве, Вараського району, Полісся.

Вічна памʼять

новопреставленному