МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ПАРАСКЕВИ

10 листопада 2017 року Святою Православною Церквою молитовно прославляється свята великомучениця Параскева.

Параскева народилася у ІІІ столітті в Іконії (нині -територія сучасної Туреччини), в родині благочестивих батьків-християн, котрі виховали свою дитину в дусі христової віри. Під час земного життя свята великомучениця Параскева своїм стражданням показала приклад твердої віри і любові до Спасителя миру.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до Свято-Параскевського Храму села Морочне, Зарічненського району Полісся для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

На початку богослужіння, біля врат Храму, свого архіпастиря з хлібом-сіллю та квітами зустрічали прихожани храму та собор духовенства Зарічненського благочиння на чолі з настоятелем Храму – протоієреєм Павлом Дубінцем.

На Малому вході, згідно благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Анатолій нагородив настоятеля Свято-Покровського Храму села Неньковичі, Зарічненського району – протоієрея Василія Ковалевича митрою.

Після читання Євангелія секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь, у якій розповів про мученицький подвиг святої великомучениці Параскеви.

По закінченню Літургії Митрополит Анатолій виголосив архіпастирську проповідь, в котрій закликав до стійкості у вірі, подобної святій великомучениці Параскеви. На прощання Владика Анатолій привітав всіх з престольним святом та преподав богомольцям архіпастирське благословіння.