АТОМНИКИ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС м. ВАРАШ РАЗОМ З МИТРОПОЛИТОМ АНАТОЛІЄМ СВЯТКУЮТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

9 січня 2018 року, в третій день Різдва Христового, Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого першомученика і архідиякона Стефана.

В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський об’єднав молитвою віруючих УПЦ. Святкове богослужіння звершувалося у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста атомників – Вараш, Полісся.

Під час Божественної Літургії архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Володимир Денисюк – настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш; клірики собору: протоієрей Миколай Марковець, священик Андрій Комар, протодиякон Віталій Мацюк; протоієрей Віктор Пінчук – настоятель Свято-Іверського Храму м. Вараш; протоієрей Анатолій Марковець – настоятель Свято-Покровського Храму села Мульчиці Володимирецького району.

У слові проповіді Владика Митрополит розкрив значення народження Спасителя миру для людства.

По закінченні Божественної Літургії Владика Анатолій привітав всіх богомольців зі святом Різдва Христового. Святкове богослужіння закінчилося співом колядок.

За богослужінням молилися працівники АЕС разом з екс-директором Рівненської АЕС В.О.Коровкіним.