Щоденні архіви: 02/11/2015

САРНИ. ЗВЕРШЕНО ЧИН ПОХОРОНУ СПОЧИЛОГО КЛІРИКА САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з сумом сповіщає, що 1 листопада 2015 року на 68-му році життя відійшов до Господа клірик єпархії – настоятель Свято-Різдва-Богородичного храму села Смородськ, Дубровицького району протоієрей Іоанн Рошко.

Отець Іоанн народився 6 грудня 1948 року в селі Карпатське, Турківського району, Львівської області в православній родині. У 1989 році рукопокладений в сан священика преосвященним Варлаамом, архієпископом Волинським і Рівненським. Того ж року призначений настоятелем Свято-Різдва-Богородичного храму села Смородськ, Дубровицького району Полісся.

За усердне пастирське служіння у 2012 році Предстоятелем УПЦ Блаженнійшим Митрополитом Володимиром був нагороджений високою церковною нагородою – митрою.

2 листопада заупокійну Божественну Літургію, з благословіння керуючого Сарненсько-Поліською єпархією митрополита Анатолія, очолив секретар єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич). Після Літургії було звершено чин поховання новопреставленного протоієрея Іоанна. За богослужінням молилися клірики єпархії, парафіяни храму та духовні чада батюшки. Отець Іоанн залишив після себе двох синів-священиків: протоієрея Валерія та протоієрея Василія, котрі віднині будуть молитися за його вічний спокій.

Поховано протоієрея Іоанна Рошко за вівтарною частиною Свято-Різдва-Богородичного храму села Смородськ. Керуючий єпархією, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та духовенство єпархії висловлюють співчуття рідним та близьким новопреставленого протоієрея Іоанна.

Вічна йому пам’ять.

DSC_0562 DSC_0565 DSC_0569 DSC_0578 DSC_0582 DSC_0618 DSC_0602 DSC_0603 DSC_0626 DSC_0647 DSC_0651