Щоденні архіви: 30/11/2015

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ІНФОРМУЄ: «ПРОДОВЖУЮТЬСЯ АКТИ ВАНДАЛИЗМУ ПО ВІДНОШЕНЮ ДО ХРАМІВ УПЦ». ОНОВЛЕНО + ФОТО.

В ніч на 30 листопада 2015 року у Свято-Іверському храмі міста Рокитне на Поліссі відбувся акт вандалізму та пограбування храму. Вандали проникнули у храм, підпалили Святий Престол, спалили Святий Антимінс з мощами, напрестольне Євангеліє, Святі Дари, пограбували церковну касу та підпалили храм ще у трьох місцях.

Слідча група Рокитнівського РУВС, яка прибула на місце скоєння злочину, внесла його у єдиний реєстр досудових розслідувань.

Попередньо, 19 листопада, Сарненська єпархія повідомляла про здійснення акту вандалізму у Свято-Троїцькому храмі міста Рокитне, де злочинці осквернили храм та підпалили його у чотирьох місцях.

Керуючий єпархією митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, прокоментував ці злочини як «Свідомо спрямовані акти вандалізму проти храмів та віруючих Української Православної Церкви. Прикро, що і у минулому році було здійснено десять актів вандалізму».

На жаль, органи Рокитнівського РУВС та Рівненського обласного УМВС не знайшли злочинців.

DSC_0028 DSC_0031 DSC_0034 DSC_0035 DSC_0036 DSC_0037 DSC_0043 DSC_0062