Щоденні архіви: 11/11/2015

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ПАРАСКЕВИ П’ЯТНИЦІ.

10 листопада 2015 року на запрошення церковної громади Свято-Параскевської парафії села Дерть, Рокитнівського району Полісся, керуючий єпархією митрополит Анатолій прибув до храму для звершення Божественної Літургії з нагоди престольного свята. Його високопреосвященству співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик), настоятель храму протоієрей Василь Стадник та багаточисельне духовенство Поліської єпархії.

У слові архіпастирської проповіді владика митрополит висвітлив життєвий шлях преподобної Параскеви та її жертовний подвиг.

Після богослужіння був відслужений святковий молебень. Владика митрополит привітав парафіян з храмовим святом, та отцю настоятелю – протоієрею Василію Стаднику, подякував за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії. Богослужіння завершилось многоліттям.

DSC_0745 DSC_0747 DSC_0753 DSC_0760 DSC_0764 DSC_0780