Щоденні архіви: 14/11/2015

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ св.безср. КОСМИ І ДАМІАНА.

14 листопада 2015 року, в день пам’яті святих безсребреників та чудотворців Косми та Даміана, керуючий єпархією митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прибув до Свято-Петро-Павлівського храму села Постійне, Костопільського району Полісся, де звершив Божественну Літургію. Необхідно сказати, що храмовою святинею є ікона святих безсребреників з часткою їх святих мощей. За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель храму священик Олександр Мальчук та духовенство Поліської єпархії. Розділити молитовну радість зі своїм владикою прибуло багато паломників з інших сіл району.

У слові проповіді митрополит Анатолій розповів про життя святих безсребреників та чудотворців Косми та Даміана.

Святкове богослужіння завершилося молебнем та словами подяки митрополита Анатолія всім за спільну молитву.

За богослужінням молилися: голова Костопільської райдержадміністрації О.А.Середа, депутат Рівненської облради Р.В.Потапчук та депутат Костопільської райради Л.А.Потапчук.

DSC_0746 DSC_0748 DSC_0754 DSC_0757 DSC_0759 DSC_0763 DSC_0764 DSC_0767 DSC_0789 DSC_0802 DSC_0804 DSC_0809