МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ ПРОСЛАВИВ ПАМ’ЯТЬ АПОСТОЛА ІАКОВА, БРАТА ГОСПОДНЬОГО

5 листопада 2017 року, в Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, коли Православна Церква святкує пам’ять святого апостола Іакова, брата Господнього, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Острівці, Володимирецького району Полісся.

За Божественною Літургією Поліському архіпастирю співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району архімандрит Антоній (Грибан), благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич та настоятель Храму священик Борис Попченко.

На Малому вході Владика Митрополит нагородив настоятеля Храму – священика Бориса Попченко правом носіння камилавки.

По закінченню Літургії був звершений молебень, після котрого, Владика Анатолій привітав настоятеля Храму – священика Бориса Попченко з 30-ти річчям з дня народження та побажав йому міцного здоров’я, сили, кріпості та відданого служіння Матері Церкві.