МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА м.КОСТОПІЛЬ ТА ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

21 листопада 2017 року  керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, де очолив святкову Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння, протоієрей Олександр Конько – настоятель собору, протоієрей Євгеній Собчук – настоятель Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії міста Костопіль, священик Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль.

Сьогодні Держава вшановує Героїв Небесної Сотні та святкує День Гідності та Свободи.

Митрополит Поліський Анатолій звершив заупокійну літію щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності та проголосив «Вічну пам’ять» загиблим.

У всіх Храмах Поліської єпархії священики звершили заупокійні панихиди по загиблим.

За богослужінням молилися: голова Костопільської райради С.М.Ткачук, мер міста Є.О.Денисюк та депутат Рівненської обласної ради М.Г.Кучерук.