Щоденні архіви: 01/08/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 25-ти річчя З ДНЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ЧУДОТВОРНОГО ОБРАЗУ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “ПРИЗРИ НА СМИРЕННЯ” У СВЯТО-ВВЕДЕНСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ м. КИЄВА

1 серпня 2018 року виповнюється 25 років з дня відображення чудотворного Образу Божої Матері “Призри на смирення” у Свято-Введенському чоловічому монастирі міста Києва.

Святкову Божественну Літургію у Свято-Введенському Храмі обителі очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Йому співслужили: Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та сонм архієреїв.

Слід зазначити, що шанованою святинею обителі являється чудотворний образ Ікони Божої Матері «Призри на смирення». До святого Образу прибуває багато богомольців з України та інших країн, котрі отримують зцілення від тілесних та духовних хвороб.

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав намісника монастиря – єпископа Фастівського Даміана та братію обителі з ювілеєм та побажав їм і надалі молитовного подвигу у їхньому чернечому житті.