Щоденні архіви: 15/08/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «НИНІ ГОСПОДЬ ОСВЯЧУЄ ТРУДИ БДЖІЛ І ЦІЛЮЩІ ТРАВИ»

14 серпня 2018 у свято Винесення Чесного Древа Животворящого Хреста Господнього та в день пам’яті семи мучеників Маккавеїв, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському Храмі села Борщівка, Костопільського району, Полісся.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Валерій Палаєвський – настоятель Храму Свято-Михайлівського Храму села Борщівка; протоієрей Олексій Онищук – настоятель Свято-Покровського Храму села Мала Любаша, духовенство благочиння.

По закінченню Божественної Літургії Владика Анатолій прочитав молитви на освячення меду та цілющих трав, після чого окропив їх святою водою та привітав присутніх зі святом. Богослужіння закінчилося співом многоліття.

За богослужінням молився голова Рівненської обласної ради О.Ю.Данильчук, селищний голова В.Ф.Талащук, депутат обласної ради Р.В.Потапчук.