Щоденні архіви: 28/08/2018

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

28 серпня 2018 року  Православна Церква молитовно відзначає свято Успіння Божої Матері.

В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до Свято-Успенського Храму міста Володимирець Полісся, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Необхідно зазначити, що Митрополит Анатолій із року в рік прибуває до громади для звершення Богослужіння у день престольного свята.

Владиці співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – настоятель Свято-Успенського Храму міста Володимирець та духовенство єпархії, також молилися численні парафіяни та прочани.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему свята.

За богослужінням архіпастир з духовенством підносили молитви за мир у Державі.

Слід зазначити, що в цей день жителі міста Володимирець святкують день народження свого міста. Владика привітав присутніх зі святом та днем міста. Архіпастир побажав жителям заступництва Богоматері та процвітання їхньому місту.

За богослужінням молився голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружий.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

27 серпня 2018 року, в канун свята Успіння Богоматері, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Феофан (Федюкевич), архімандрит Іакінф (Дульський) та диякони собору.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята та помазав богомольців освяченим єлеєм.