Щоденні архіви: 05/09/2018

РОБОЧА ЗУСТРІЧ МИТРОПОЛИТА ПОЛІСЬКОГО АНАТОЛІЯ З ГОЛОВОЮ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА О.В.МУЛЯРЕНКО

Відбулась робоча зустріч Митрополита Сарненського і Поліського Анатолія з головою Рівненської обласної державної адміністрації Олексієм Віталійовичем Муляренко.

Під час зустрічі Владика Анатолій розповів про стан справ в єпархії. Владика Митрополит проінформував голову про здобутки в єпархії – освячення нових храмів, освячення місць під забудову святинь, реєстрацію нових громад.

В свою чергу губернатор Олексій Віталійович подякував Владиці за стабільний стан в єпархії, в котрій не порушуються державні закони духовенством Української Православної Церкви; подякував за співпрацю та здобутки в єпархії.

Митрополит Анатолій засвідчив, що духовенство та віряни Поліської єпархії УПЦ, котрі стоять на позиції канонічної Церкви, являються громадянами своєї Держави і просять захисту у Держави від нападів, котрі, нажаль, бувають на адресу Української Православної Церкви. Владика радий здобуткам, які відбуваються в Рівненській області та засвідчив, що громади УПЦ підтримують свого губернатора у справах розвитку Рівненщини.

Зустріч відбулася у доброзичливій та довірливій атмосфері.