Щоденні архіви: 20/09/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ

20 вересня 2018 року, в канун свята Різдва Божої Матері, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Митрополиту Анатолію співслужили клірики кафедрального собору: архімандрит Феофан (Федюкевич); архімандрит Іакінф (Дульський); священик Олександр Карапка; архідиякон Іларій (Новак); протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Роман Мирончук.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята та помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В КАНУН СВЯТА РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ

20 вересня 2018 року, в канун свята Різдва Божої Матері, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з архіпастирським візитом прибув до Свято-Параскевського Храму села Яблунне, Березнівського району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району ігумен Макарій (Коломієць); настоятель Храму священик Вадим Щевич та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь, в котрій, зокрема, сказав: «Господь вибрав в Богоматері Пречисту Діву Марію, яка стала Матір’ю не тільки для Сина Божого, але стала  і Матір’ю наших матерів та кожного, хто прихиляє до Неї своє серце і душу…».

По завершенню богослужіння архіпастир привітав духовенство та парафіян з наступаючим святом Різдва Божої Матері та висловив подяку настоятелю Храму – священику Вадиму Щевичу за понесені труди у ввіреній йому парафії.

Божа служба закінчилась многоліттям.