Щоденні архіви: 12/09/2018

З НАГОДИ 125-ти РІЧЧЯ ХРАМУ міста КОСТОПІЛЬ МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

12 вересня 2018 року день пам’яті святого благовірного великого князя Олександра Невського. Церковна громада Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль святкує своє престольне свято.

З цієї нагоди та з нагоди 125-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив святкове богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан); архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Микола Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння, протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння; протоієрей Олександр Конько – настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Костопіль, протоієрей Євгеній Собчук – настоятель Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії м.Костопіль, окрім вищеназваного духовенства, участь у богослужінні прийняли більше 30-ти священикиів Сарненської єпархії УПЦ. Також, молилися паломники з інших парафій району.

Митрополит Анатолій, після читання Святого Євангелія виголосив проповідь на тему життєвого подвигу святого благовірного князя Олександра Невського.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав настоятеля – архімандрита Іларіона (Клебана) та парафіян з престольним святом та з ювілеєм Храму – 125-ти річчям з дня його заснування.

Владика подякував парафіянам за збережений Храм в лоні канонічної Української Православної Церкви, зокрема сказавши: «Храм пережив, як і парафіяни, тяжкі часи в революційні роки, в часи атеїстичної влади, так і нині, коли проти вірних Української Православної Церкви йдуть гоніння та наклепи». Владика Митрополит побажав мати стійку віру Матері-Церкви та бути вірними громадянами нашої Держави.

За богослужінням молився голова Костопільської райради С.М.Ткачук.

Служба Божа закінчилась Хресною ходою та співом многоліття.