Щоденні архіви: 11/09/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІ ЦЕРКВА ВШАНОВУЄ ОСТАННЬОГО ПРОРОКА ДВУХ ЗАПОВІТІВ – ІОАННА ПРЕДТЕЧУ»

Сьогодні Свята Православна Церква молитовно вшановує свято Усікновення глави Предтечі Пророка Божого Іоанна. В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Василівського Храму села Кам’яне-Случанське Сарненського району Полісся, для звершення Божественної Літургії.

За богослужінням Владиці співслужили: настоятель Храму – протоієрей Володимир Грицаюк; клірики Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни – священик Олександр Карапка, протодиякон Дмитро Петронюк, диякон Роман Мирончук.

У слові проповіді Владика Митрополит розповів про життя та мученицьку кончину святого Пророка Божого Іоанна Предтечі.

Після Літургії архіпастир привітав всіх богомольців зі святом, подякував за спільну молитву та обдарував святими Іконками. Богослужіння закінчилося многоліттям.