Щоденні архіви: 27/09/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА – ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня 2018 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього.

Це свято було встановлено в ІV столітті на згадку про знайдення Чесного Хреста Господнього святою рівноапостольною царицею Єленою.

В цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Полиці Володимирецького району Полісся, Митрополит Анатолій з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель Храму протоієрей Сергій Мельничук та духовенство Сарненської єпархії.

Після читання Євангелія Владика в слові проповіді розкрив значення Хреста в житті кожного християнина, зокрема, сказавши: «Кожен християнин прокладає свою хресну дорогу в житті до Іісуса Христа. Для когось вона буває короткою, а для когось довгою. Добре, коли людина достойно проходить свою хресну дорогу, звершуючи подвиг земний та виконуючи заповіді Божі, і погано, коли людина сходить з дороги та втрачає надію на спільне життя з Христом у Царстві Небесному…».

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав парафіян із престольним святом та побажав помочі Божої на шляху земного життя.