МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-ти річчя ХРАМУ

Сьогодні, 8 листопада 2018 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського.

В цей день, з нагоди храмового свята та ювілею – 25-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до церковної громади Свято-Димитрієвського Храму села Жадень, Дубровицького району Полісся для звершення святкової Божественної Літургії.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Микола Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння; протоієрей Олег Матчук – настоятель Свято-Димитрієвського Храму села Жадень; протоієрей Павло Коваль – настоятель Свято-Іллінського Храму села Залужжя; протоієрей Микола Якимець – настоятель Свято-Пантелеімонівського Храму села Миляч, Дубровицького району; протоієрей Андрій Удод – настоятель Храму на честь Всіх святих села Колки, Дубровицького району.

Слово проповіді виголосив секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич) в котрій розкрив подвиг земного життя святого великомученика Димитрія Солунського.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля і парафіян з храмовим святом та ювілеєм – 25-ти річчям з дня забудови Храму. Також, за багатолітні труди Владика Митрополит відзначив регента церковного хору – Матчук Ольгу Анатоліївну Орденом «Гордість Православ’я».

За богослужінням молилися: голова Дубровицької райдержадміністрації М.М. Петрушко, голова Дубровицької райради М.М.Кухарець, голова Миляцької ОТГ Ф.Ф.Хлебович.