МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

11 листопада 2018 року свята Православна Церква вшановує пам’ять святої преподобномучениці Анастасії Римлянині. В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський прибув з архіпастирським візитом до церковної громади на честь преподобномучениці Анастасії для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

Архіпастирю співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан); благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич; настоятель Храму – протоієрей Василій Парчук та духовенство Поліської і Чернівецької єпархій Української Православної Церкви. Слово проповіді виголосив намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан) на тему свята.

По закінченню богослужіння архіпастир звернувся до богомольців зі словом архіпастирської настанови.

Архіпастир привітав всіх присутніх з престольним святом, висловив подяку отцю настоятелю – протоієрею Василію Парчуку за труди у ввіреній йому парафії, також, Владика відзначив меценатів церковними нагородами.

За богослужінням молився голова Володимирецької райради В.В. Ковенько.