МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА міста КОСТОПІЛЬ ТА ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

21 листопада 2018 року в день святкування Собору Архістратига Божого Михаїла керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння; протоієрей Олександр Конько – настоятель собору; протоієрей Володимир Басистий – настоятель Свято-Покровського храму міста Сарни; священик Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль.

Необхідно зазначити, що сьогодні Українська Держава вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні та відзначає День Гідності і Свободи. З цієї нагоди Митрополит Поліський Анатолій звершив заупокійну літію щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності, котрі загинули за добробут в Державі та її розвиток. Митрополит Анатолій виголосив «Вічну пам’ять» загиблим.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського сьогодні настоятелі усіх Храмів Поліської єпархії звершили заупокійні панихиди по загиблим учасникам Револіції Гідності.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови, привітав парафіян кафедрального собору з престольним святом та побажав всім вірним заступництва святого Архістратига Божого Михаїла.

За богослужінням молилися: голова обласного осередку ВО “Батьківщина” М.Г. Кучерук; голова Костопільської райради С.М. Ткачук. Виявив повагу до громади та керуючого єпархією мер міста Костопіль Є.О. Денисюк.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.