МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ РІЗДВЯНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

8 січня 2019 року в свято Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста атомників – Вараш, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель собору протоієрей Володимир Денисюк та клірики кафедрального собору: протоієрей Микола Марковець, священик Андрій Комар, протодиякон Віталій Мацюк.

За богослужінням Митрополит Анатолій звернувся до багаточисельних парафіян зі словом проповіді на тему Різдва Спасителя миру.

Після святкового богослужіння, Поліський Владика разом з духовенством та вірянами прославили Христа співом колядок.

Необхідно зазначити, що молитовне єднання принесло духовний підйом віруючим людям, які не тільки в єдності славили Христа, а своїм єднанням в молитві висловили підтримку та відданість керуючому єпархією, Високопреосвященнішому Анатолію, Митрополиту Поліському і Сарненському.