МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В м. КОСТОПІЛЬ

9 січня 2018 року, в третій день Різдва Христового, Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого первомученика і архідиякона Стефана.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Спільна молитва поєднала Поліського Владику з духовенством та вірянами ввіреної  йому Богом Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Під час Божественної Літургії архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іларіон (Клебан) – настоятель Храму, протоієрей Олександр Конько – настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль та більше 20-ти священиків Костопільського благочиння.

У слові проповіді Владика Митрополит розкрив значення народження Спасителя миру для людства.

По закінченню Божественної Літургії Владика Анатолій привітав всіх богомольців зі святом Різдва Христового. Святкове богослужіння закінчилося співом колядок.

Також, Владика Митрополит провів збори духовенства Костопільського благочиння, на яких було розглянуто ряд актуальних питань сьогодення.