МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У СВІТЛИЙ ЧЕТВЕР ПАСХАЛЬНОЇ СЕДМИЦІ

2 травня 2019 року, в Четвер Світлої седмиці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Покровського Храму села Кисоричі, Рокитнівського району Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Іоанн (Котик)- настоятель Свято-Покровського Храму села Кисоричі; архімандрит Інокентій (Казновецький) – настоятель Свято-Георгієвського Храму села Нетреба та чисельне духовенство Рокитнівського благочиння.

За богослужінням архіпастир виголосив проповідь про Воскресіння Христове.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій очолив молебень за здоров’я парафіян.