МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «САРНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ ВШАНОВУЄ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ»

З благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського, настоятелі ввірених їм парафій разом з громадами, сьогодні звершують поминальні паніхіди за загиблими воїнами Великої Вітчизняної війни та вшановуть їх пам’ять.

Секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) спільно з настоятелями храмів Сарненської єпархії УПЦ міста Сарни взяв участь у заходах, приурочених вшануванню пам’яті воїнів-визволителів, котрі відбулися біля міського меморіалу.

На заходах були присутні: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, заступник голови Сарненської райради М.А.Костецький,  міський голова С.Б.Усик, керівники підприємств і установ району, молодь.

Отець секретар передав рідним загиблих воїнів співчуття Митрополита Анатолія, а присутнім ветеранам побажання здоров’я, родинного тепла та благополуччя.

Вічна пам’ять захисникам нашої

Батьківщини!