МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ ІКОНОСТАС

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади Свято-Іоанно-Богословського Храму, села Зелень, Дубровицького району, Полісся, прибув для звершення Божественної Літургії та освячення нового Іконостасу.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: протоієрей Микола Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння; протоієрей Сергій Таборовець – настоятель Свято-Покровського Храму села Берестя Дубровицького району; протоієрей Володимир Левечко – настоятель Іоанно-Богословського Храму села Зелень; протоієрей Олександр Ксендзюк – настоятель Свято-Параскевського Храму села Крупове Дубровицького району; протоієрей Іоанн Полюхович – настоятель Свято-Покровського Храму села Дібрівськ, Зарічненського району, Полісся.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив новий Іконостас.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Володимиру Левечко та парафіянам за понесені труди.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.