МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ЗЛОЧИНИ ЩОДО ПРАВОСЛАВНИХ ХРАМІВ ПОЛІССЯ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ…»

Як повідомив клірик Сарненсько-Поліської єпархії протоієрей Олег Гаврильчик,  було звершено акт вандалізму у Свято-Покровському Храмі села Стрільськ, Сарненського району, Полісся.

Зловмисники, розбивши вікно у вівтар, проникли в Храм, перекинули священні сосуди, розкидали книги та осквернили Святий Престол.

Слідча група Сарненського РВ національної поліції, яка прибула на місце скоєння злочину, внесла його у єдиний реєстр досудових розслідувань.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій зазначає: «На жаль за часів бувшого Президента П.Порошенка ні один акт вандалізму та пограбування Храмів Поліської єпархії не був розкритий. Надіюсь, що при нинішньому Президентові В.Зеленському органи МВС Рівненщини будуть більше сприяти пошуку злочинців».

Прихожани Храму не втрачають надію, що злочинці будуть знайдені та покарані згідно чинного законодавства.