МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ РІЗДВЯНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

8 січня 2020 року, в свято Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста атомників – Вараш, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель собору протоієрей Володимир Денисюк та клірики кафедрального собору: протоієрей Микола Марковець, священик Андрій Комар, протодиякон Віталій Мацюк.

За богослужінням Митрополит Анатолій звернувся до багаточисельних парафіян зі словом проповіді на тему Різдва Христового.

Після святкового богослужіння Поліський Владика разом з духовенством та вірянами прославили Христа співом колядок.